7 sierpnia, 2022 By admin Off

Motoreduktory Promotor

Pełna gama produktów jest u nas dostępna. Zawsze szukamy nowych możliwości uzupełnienia naszej oferty produktowej. Wysoka jakość i obsługa klienta to to, z czego słyną nasze produkty. W Polsce jesteśmy największym dystrybutorem silników i przekładni PROMOTOR, łożysk, sprzęgieł oraz materiałów ściernych.

Nasza firma specjalizuje się również w wypalaniu i cięciu w różnego rodzaju materiałach. Pracujemy zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości produktów i usług w jak najlepszych cenach. Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi, profesjonalizm i fachowość. Jesteśmy dumni z naszej pracy i staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Świadczymy szereg usług w zakresie prostego toczenia i frezowania w stali. Jesteśmy w stanie zaoferować toczenie, frezowanie, wiercenie, wytaczanie oraz gwintowanie. Każdy klient otrzymuje najwyższą jakość usług dzięki posiadanemu przez nas zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zostać Państwa partnerem w rozwijaniu nowych pomysłów biznesowych i tworzeniu innowacyjnych produktów to nasz główny cel. Chcielibyśmy opowiedzieć Państwu więcej o naszych usługach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół z przyjemnością na nie odpowie. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zapraszamy.

Więcej: silniki Promotor